На головну сторінку / Корисні посилання / Електронні бібліотеки
четвер, 18.07.2024

Електронні бібліотеки

Europeana

Європейська цифрова бібліотека - Інтернет-портал, який надає доступ до більш ніж 14 млн. текстів, аудіо, відео та інших оцифрованих об'єктів від 1500 європейських бібліотек, музеїв та інших організацій. Започаткований у 2008 році під егідою Єврокомісії на базі Національної бібліотеки Нідерландів.

Google Book Search

світова електронна база даних книг з можливістю повнотекстового пошуку. Містить більш ніж 10 млн. книг.

IMF eLibrary

електронна бібліотека міжнародного валютного фонду

World Digital Library

Світова цифрова бібліотека - міжнародний проект, ініційований Бібліотекою Конгресу США, в ході якого надається безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 7 мовами, які представляють культуру різних країн світу. На травень 2013 р. є доступ до 8015 матеріалів.

Національна юридична бібліотека

документально-інформаційні ресурси (книжки, документи та інші носії інформації), які містять правову інформацію. Інформація зібрана Національною юридичною бібліотекою - структурним підрозділом Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського

Руконт

багатогалузева електронна бібліотека, національний цифровий ресурс Росії. Містить більш ніж 140 000 видань наукових книг та журналів за пріоритетними науковими напрямками, а також художню та пізнавальну літературу.

Українська електронна бібліотека

бібліотека містить підручники, наукову та художню літературу російською та українською мовами.

Электронная библиотека диссертаций

офіційний web-сайт бібліотеки дисертацій Російської державної бібліотеки. Містить понад 760 000 повних текстів дисертацій та авторефератів.