На головну сторінку / Корисні посилання / Освітні інформаційні ресурси
четвер, 18.07.2024

Освітні інформаційні ресурси

Open Course Library

колекція високоякісних безкоштовних навчальних курсів. Весь контент розміщено на Google Docs.

Open Educational Resources

відкриті освітні ресурси світу для викладання, навчання та наукових досліджень ,які мають дозвіл володільців прав інтелектуальної власності на їх вільне використання, адаптацію та розповсюдження.

OSVITA.ORG.UA

новини освіти та науки України, огляд подій, статті з питань освіти, довідник ВНЗ, актуальні пропозиції абітурієнтам, рейтинги освітніх закладів, тощо.

VideoLectures.Net

колекція високоякісних відеолекцій світу.

World lecture project

бібліотека відеолекцій світу Міжнародної навчальної мережі.

Единое окно доступа к образовательным ресурсам

інформаційна система відкритого доступу до освітніх ресурсів. Надає доступ до каталогу та повнотекстової електронної бібліотеки інтегрованих навчально-методичних ресурсів освітніх установ Росії. Основа колекції – матеріали підготовлені провідними російськими навчальними закладами.

Информационно-коммуникационные технологии в образовании

федеральний освітній портал Росії, входить до системи федеральних освітніх порталів, надає комплексну інформаційну підтримку освіті в області сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, а також їх використання в сфері освіти.

Освіта.UA

провідний освітній портал. Матеріали, що розміщуються на сайті, повністю присвячені освітній галузі та розраховані на українську аудиторію користувачів Інтернет. Медіа-ресурс, на якому публікуються новини, статті, аналітика та експертні погляди. Входить до ТОР-100 найбільш відвідуваних сайтів в Україні. Містить новини, матеріали зовнішнього незалежного оцінювання, інформацію про бізнес-освіту в Україні та за кордоном, освітні програми та стажування.

Освітянська Мережа України

представляє українські інформаційні ресурси, що пов'язані з навчанням в Україні та за кордоном.

Экономика. Социология. Менеджмент

федеральний освітній портал Росії. Містить відомості про навчальні заклади, дослідні, консалтингові організації, персоналії відомих економістів, публікації з питань економіки, соціології, менеджменту, філософії, навчальні видання, тощо.

Юридическая Россия

федеральний освітній портал, один з найбільш авторитетних інформаційних ресурсів Росії в області права. У вільному доступі більш 60 000 матеріалів, які пройшли вільний відбір та наукову експертизу. У складі порталу документи, персоналії вчених та практикуючих юристів, відомості про конференції, конкурси, гранти, а також матеріали юридичної практики.

Матеріали розміщені за 15 рубрикаторами та пов’язані між собою посиланнями. Так з відомостей про статтю можливо отримати відомості про авторів, їх місце роботи, перелік наукових публікацій і т.і.