На головну сторінку / Користувачам / Науковцям / Індивідуальне інформування
середа, 22.05.2024

Індивідуальне бібліографічне інформування

З метою вивчення інформаційних потреб та запитів користувачів бібліотеки та оперативного їх задоволення шляхом ознайомлення з новими надходженнями до бібліотеки та літературою, яка охоплює коло наукових та професійних інтересів, бібліотека пропонує скористатися послугою індивідуального інформування.

Основними формами індивідуального інформування є забезпечення першоджерелами, вторинною інформацією (у вигляді бібліографічних списків), надання доступу до електронних ресурсів або створення власних електронних копій в зручному сервісному режимі.

Пріоритетними категоріями користувачів для індивідуального інформування є керівництво та професорсько-викладацький склад університету. Особлива увага буде приділятися здобувачам наукових ступенів.

Порядок надання послуги

Для отримання послуги користувач бібліотеки повинен оформити запит на індивідуальне інформування уважно заповнивши Картку абонента вибіркового розповсюдження інформації   та надавши всі необхідні відомості.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що для більш якісного та ефективного обслуговування необхідно точно сформулювати свій запит. Нечітке формулювання теми призведе до надходження надлишкової інформації в процесі інформування, і навпаки, звуження теми призведе до втрати важливої інформації.

Бібліотека, у разі отримання запиту з боку користувача, у тижневий термін приймає рішення та інформує за допомогою вказаних контактних даних користувача про прийняття в роботу запиту на індивідуальне інформування.

Виходячи з покладених на неї завдань, а також зі штату співробітників бібліотеки і наявності інформаційних ресурсів Бібліотека залишає за собою право відмовити у виконанні даної послуги, або змінити терміни надання інформації за попередньої домовленості з користувачем.

З метою аналізу ефективності індивідуального Інформування і коригування цієї форми роботи Бібліотека організується зворотний зв'язок з абонентом.

У разі відмови від послуги користувач повинен протягом двох тижнів повідомити Бібліотеку про своє рішення.