На головну сторінку / Користувачам / Викладачам / Замовлення літератури
неділя, 03.12.2023

Замовлення літератури для забезпечення навчального процесу

Комплектування і доукомплектування фонду бібліотеки ведеться шляхом попереднього замовлення на літературу за видавничими та книготорговими каталогами, покажчиками, прайс-листами, тощо.

З метою здійснення повного, науково обґрунтованого і оперативного комплектування книжкового фонду, фондів періодичних, електронних та інших видань, регулярного їх поповнення, рішення щодо придбання відповідних видань приймаються на основі замовлень від кафедр та структурних підрозділів університету.

Для оформлення замовлень на комплектування потрібно скласти Службову записку  та заповнити спеціальний бланк Замовлення на придбання видань для поповнення бібліотечного фонду. 

У спеціальному бланку замовлень крім автора(ів), назви видання і його вихідних даних, потрібно вказати дисципліну, по якій буде рекомендуватися видання, напрям підготовки і форму навчання. Також, для прийняття рішень щодо необхідної кількості примірників, потрібно визначити чи є дане видання основним або додатковим підручником, навчальним посібником, тощо, з вивчення означеної дисципліни. Замовлення обов’язково повинно бути засвідчено підписом завідувача кафедрою.

Замовлення для подальшого опрацювання приймаються відділом комплектування бібліотеки щоденно крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00, кімн. 218, корп. 2, телефон для довідок: 720-19-27, 21-18

Пропозиції щодо комплектування також можна надіслати електронною поштою на адресу: library(at)hepu.edu(dot)ua