На головну сторінку / Про бібліотеку / Структура
четвер, 20.06.2024

Структура бібліотеки

Зал каталогів

2-й корпус, 1-й поверх, ауд. 221/2
Тел. 22-24

В залі каталогів розташовано картковий Систематичний каталог фонду бібліотеки та Систематична картотека статей. Зал обладнано автоматизованими місцями для пошуку у базі даних Електронного каталогу. Читачам надаються консультації відносно можливостей використання інформаційно-пошукових систем та довідкового апарату бібліотеки. 


Абонемент навчальної літератури

2-й корпус, 1-й поверх, ауд. 102/2
Тел. : 21-02

Абонемент навчальної літератури обслуговує студентів, викладачів та співробітників університету. Студенти мають можливість отримати обов'язковий комплект навчальної літератури на семестр, а також навчально-методичну, наукову і довідкову літературу. Обслуговування здійснюється в автоматизованому режимі згідно «Правил користування бібліотекою ХЕПУ».


Загальний читальний зал

2-й корпус, 1-й поверх,  ауд. 116/2
Тел.: 21-16

В загальному читальному залі обслуговуються всі категорії читачів. У фонді представлена література з економіки і права, історії, соціальним та політичним наукам, а також періодичні видання поточного року. Читальний зал працює в умовах відкритого доступу до фонду. Читачі мають можливість самостійно переглянути видання, одержати кваліфіковану консультацію щодо пошуку необхідної інформації, а також зробити замовлення на видання які знаходяться у книгосховищі. 


Медіазал

2-й корпус, 2-й поверх, ауд. 222/2
Тел. 22-82

В медіазалі бібліотеки читачам надається можливість скористатися базою даних Електронного каталогу бібліотеки, системою інформаційно-правового забезпечення «Ліга-Закон», вільним доступом до мережі Internet та інших електронних інформаційних ресурсів розташованих у локальній мережі університету.


Інформаційно-бібліографічний відділ

2-й корпус, 2-й поверх, ауд. 224/2
Тел. 22-82

У фонді інформаційно-бібліографічного відділу зібрані довідкові видання: енциклопедії, словники, довідники з різних галузей знань; законодавчі та нормативні документи і матеріали; бібліографічні покажчики. По запитам читачів виконуються бібліографічні, тематичні та фактографічні довідки.


Відділ комплектування

2-й корпус, 1-й поверх, ауд. 118/2
Тел: 720-19-27, 21-18.

Відділ здійснює комплектування фонду бібліотеки друкованими виданнями українською, російською та іноземними мовами і документами на електронних носіях (CD-ROM, дискетах, компакт-дисках та ін.) з урахуванням профілю вузу, згідно навчальних планів та програм університету. Проводиться аналіз книгозабезпеченості студентів навчальною літературою. Облік видань, які надійшли до бібліотеки, ведеться в автоматизованому режимі. 


Відділ каталогізації та технічної обробки літератури

2-й корпус, 1-й поверх, ауд. 117/2
Тел.: 21-17

У відділі каталогізації забезпечується наукова та технічна обробка літератури, здійснюється систематизація документів за таблицями Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК), формуються бібліографічні записи для традиційної системи каталогів бібліотеки та бази даних Електронного каталогу.